تبلیغات
تاریخ انتشار کتاب‌های زیر چاپ - مطالب دی 1390
اطلاع رسانی سریع درباره چاپ کتاب های زیر چاپ

پاسخ

نوشته شده توسط:بهزاد پاکروح
دوشنبه 26 دی 1390-07:18 ب.ظ

محمدرضا زارعییکشنبه 6 آذر 90 22:17


انتشار برخی کتب مهندسی زیاد از حد طولانی است

پاسخ بهزاد پاکروح : سلام دوست عزیز
من هم مثل شما ترجیح می دهم کتاب های در حال آماده سازی هرچه زودتر منتشر شوند
اما متاسفانه برخی نویسندگان بخش هایی از کتاب را تحویل داده اند و رفته اند دنبال پروژه هایشان... 
و بعضی کتاب ها هم از کیفیت لازم برخوردار نیستند و برای کسب شرایط لازم مجبوریم از ویراستاران معتبر کمک بگیریم که ویراستاران هم چند ماهی وقت لازم دارند.
برای این که کتابی را زودتر به دست مخاطب برسانیم نه فقط به صورت تمام وقت تلاش می کنیم که حتی به این شیوه ی غیر معمول هم متوسل می شویم که یک عنوان کتاب را به چندین نویسنده ی مستقل سفارش می دهیم
به این امید که یکی از نویسندگان در فاصله ی زمانی کمی کار را به اتمام برساند.
البته در عمل ممکن است برای یک موضوع دارای چند کتاب شویم که همانطور که در عناوین کتابهایمان می بیند همه را به شرط داشتن استاندردهای لازم منتشر می کنیم.
(مثلا الان سه کتاب pdms منتشر شده داریم و 3 کتاب دیگر هم در این زمینه در حال آماده سازی! همینطور برای ansys و fluent البته معمولا در این صورت سعی می کنیم به کمک خود نویسندگان و ویراستاران کتاب ها طوری تکمیل شوند که جای یکدیگر را اشغال نکنند و هریک مزایای خاص خود را دشته باشد)
با تشکر از لطف شما دوستان عزیز و پوزشخواهی به خاطر به موقع منتشر نشدن برخی کتاب ها، همین جا از خود شما عزیزان دعوت می کنم که اگر قادر به تالیف کتابی ارزشمند هستید یا  اساتید توانایی را می شناسید که می توانند در تالیف یا ویرایش کتاب های فنی مفید باشند با من تماس بگیرید.
با تشکر
بهزاد پاکروح
مسوول انتشارات اندیشه سرا
09123161687




The theme being used is MihanBlog created by ThemeBox